סוגי מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה

מצלמת אבטחה הינה מערכת טלוויזיה במעגל סגור והיא משמשת כחלק ממערכות המיגון במגזרים השונים כגון הבית, העסק או מקומות ציבוריים. השימוש המרכזי לו מיועדת המערכת הוא בעיקר מעקב והקלטה של המרחב האישי שלנו בזמן שאיננו נמצאים בו. המבחר של סוגי מצלמות אבטחה הוא גדול ומיועד למגוון רחב של שימושים. המצלמות שסובבות אותנו בשגרה הן, מצלמות לעסק, מצלמות לבית, מצלמות בחנויות ומצלמות אבטחה לחניון תת קרקעי.

 למגוון מצלמות אבטחה לחצו כאן 

 מצלמות אבטחה לעסק

 

העסק הוא מקור פרנסה ולכן יש חשיבות לכך שיתנהל בשקיפות מלאה מול בעליו וזאת במטרה שיוכל לייעל אותו ולהגדיל את הכנסותיו. מצלמות האבטחה משמשות בעצם כאוסף של עיניים נוספות לאלה של בעל העסק, כדי שהוא יוכל לעקוב אחר כל מי שבטווח העסק שלו כמו הלקוחות, הספקים, מחסנאים בפעולה, חברת ניקיון וגם על סחורה שנמצאת בכניסה לחנות ונדרשת עליה השגחה. המצלמה הפופולארית בבתי עסק היא מצלמת הגוף שהגודל שלה משמש כגורם מרתיע.

 

 

מצלמות אבטחה לבית

 

לשימוש בבית נהוג להשתמש בכמה סוגי מצלמות אבטחה כאשר כל מצלמה משמשת למטרה אחרת.

מצלמת אבטחה סמויה, שבשל גודלה הזעיר קשה מאוד לזהות אותה ולכן לרוב היא מוסוות  בגלאי העשן.

מצלמת IR, שבזכות טכנולוגית האינפרא אדום היא מאפשרת גם צילום בחושך מוחלט ובאיכות מעולה.

מצלמת IP , זו בעצם מצלמה שמתחברת אל רשת האינטרנט של הבית ומאפשרת להורים לצפות דרך המחשב שלהם בעבודה או דרך המכשיר הסלולארי, על כל הנעשה בביתם, ילדיהם או הוריהם הקשישים.

 

 תמונה של מצלמת אבטחה

מצלמות אבטחה בחנויות

 

בשל תנועה מרובה של לקוחות בחנויות הביגוד, ההנעלה, הטואלטיקה ועוד  כאלה, מאוד קשה לעקוב ולהגיע אל כל לקוח שחפץ לקנות ולפעמים גם, רק לקחת..לכן בחנויות אלו המצלמה שמתאימה היא מצלמת כיפה וזאת בשל זווית הצילום הרחבה שלה ואיכות הצילום הגבוהה. יתרון נוסף הוא שלא ניתן לראות את זווית הצילום וכך היא מתפרסת על כל השטח. את המצלמה הזו ניתן גם להתקין תחת התקרה או בין מדפי הבגדים.

 תמונה של מצלמת אבטחה

 

תמונה של מצלמת אבטחה מקליטה

מצלמות אבטחה לחניון תת קרקעי

 

חניון תת קרקעי לרוב מתאפיין בתאורה חלשה, בשקט ובבדידות כי מלבד הכניסה לרכב או היציאה ממנו אין בו כל תנועה, על כן מקום זה מאוד חביב על הפורצים שנהנים מהחושך והפרטיות שמקלים על עבודתם.

ישנם כמה סוגי מצלמות אבטחה של חברת צוות 3 שיכולות להתאים לחניון תת קרקעי וביניהן, מצלמת האינפרא אדום וזאת בשל יתרונה לצלם בחושך ובאיכות גבוהה  ומצלמת גוף שעצם גודלה ונוכחותה במקום מהווים גורם מרתיע.

 למבצעים והנחות על מגוון מצלמות אבטחה