סוגי מערכות אזעקה

מערכות אזעקה

 

מערכות אזעקה הן אמצעי מיגון שתפקידו המרכזי הוא להתריע בפני פריצה או חדירה של גורם עוין אל השטח הפרטי שלכם. כיום קיים מבחר עצום ומגוון של סוגי מערכות אזעקה שמיועדות להגן על הבית, הדירה, העסק והרכב שלכם ולהעניק לכם הרגשת ביטחון ושקט נפשי. כל מערכת היא בעלת טכנולוגיה שונה, איכות אחרת ומחיר בהתאם. מערכות האזעקה שונות באופיין ומותאמות ללקוח עפ"י התחשבות בצרכיו ובנתונים הפיזיים של המרחב במיועד.

 רוצים לקרוא עוד תוכן מעניין בנושא מערכות אזעקה ?  לחצו כאן

 מערכת אזעקה לבית

 הבית הפרטי מאוד נגיש וקל לפריצה וזאת בשל מכלול הפתחים והחלונות שמצויים בו ועצם היותו קרוב לקרקע, אי לכך נהוג להתקין בבית זה מערכת מיגון חכמה שמכילה בתוכה מערכת של גלאים מסוגים שונים שכל אחד מהן מופקד על מכשול אחר וע"י אותות שהוא שולח  בשעת החרום הוא מפעיל אותה לקרוא למוקד המאויש אליו היא מחוברת. מערכת האזעקה המומלצת כיום לבית פרטי היא, מערכת אזעקה אלחוטית שהיא האמינה והאיכותית ביותר שיש היום בשוק ובאה להחליף את מערכת האזעקה הקווית הפשוטה.

 

 

חברת צוות 3 משווקת מערכות אזעקה מסוג זה

כנסו לאתר של צוות 3 לקבלת פרטים נוספים - לחצו כאן לאתר של צוות 3


מערכת אזעקה לדירה

 לצערנו גל הפריצות לדירות בבניין משותף עלה בשנים האחרונות ואם הבניין אינו מאובזר במצלמות אבטחה ובשומר פרטי, הסיכויים כי דירתכם תיפרץ הם גבוהים מאוד. שני סוגי מערכות אזעקה קיימות היום בשוק, האזעקה הקווית והאזעקה האל חוטית. אם בעבר היו משתמשים באזעקה הקווית בשל מחירה הנמוך הרי שהיום לאחר שפער המחירים הצטמצם בין השתיים הבחירה הטובה יותר היא במערכת האל חוטית שנמצאת פשוטה יותר להרכבה ומשופרת מבחינה טכנולוגית.

 

מערכת אזעקה לעסק

 

התאמה נכונה ומקצועית של מערכת אזעקה לעסק שלכם היא שתקטין את הסיכונים לכל פריצה ותקלה. מערכת אזעקה לעסק חייבת להיות מתקדמת וחכמה כדי לאפשר לבעליה להיות מחובר מרחוק ולדעת את אשר קורה אצלו בעסק בכל רגע נתון וזאת באמצעות המייל או הסלולארי. מערכת אזעקה מתקדמת תדע להתריע ולהודיע לבעל העסק ולמוקד המאויש בכל פעם שגורם זר יחדור אל העסק ואם תהיה זו אזעקת שווא, היא תאפשר לו לנטרל אותה ע"י מכשיר הסלולאר שלו.

 מערכת אזעקה לרכב

 בתחום הרכב מבחר מערכות האזעקה הוא עשיר ומגוון, חלקו מיובא וחלקו מתוצרת מקומית ואיכותית .

אזעקה חדשנית ובעלת טכנולוגיה מתקדמת היא אזעקת ביפר המיוצרת בארץ ומאוד פופולארית,הנה כמה מיתרונותיה:  המכשיר בעל טכנולוגית שידור משוכללת למניעת שיכפול והעתקת השלט. המכשיר בעל מערכת עקיפה אוטומטית של מכשולים בדרך. קיים מצב ניתוק מתנע. מצב מוסך ע"י השלט ועוד אופציות רבות הניתנות לתכנות אישי.