שערים חשמליים

איך נבחר שערים חשמליים

בטיחות וביטחון הם מעל לכל בכל היבט בחיינו. אנחנו מבקשים להגם על ילדינו הרכים, על יקירנו ועל עצמנו וכמובן מבקשים שלמור ולהגן על העסק שלנו מפני אנשים שרוצים להרע לנו. משום כך ניתנת חשיבות רבה בבחירת מנגנוני נעילה, אזעקה וכמובן שערים. במקומות רבים, כולל מפעלים, חנויות גדולות, בנייני מגורים וגם בבתים פרטיים ניתן לראות כיום שימוש בשערים חשמליים. שערים חשמליים מאפשרים לא רק שמירה על הביטחון האישי אלא גם נוחים לשימוש ובכך עוסק המאמר הבא.

שער חשמלי

שער חשמלי

מחיר, עלויות ומחשבה קדימה

בבחירת השער החשמלי חשוב להבין שכמו כל מוצר ככל שנבחר מוצר איכותי יותר ומתקדם כך נבטיח לעצמנו לא רק הגנה איכותית וטובה יותר אלא גם לזמן ארוך יותר. שערים חשמליים איכותיים עולים לא מעט אולם הם ישרתו אותנו לאורך שנים ולכן ניתן לראות בהם השקעה לטווח ארוך. כאשר מדובר בבתים פרטיים למשל בחירת השער מחייבת חשיבה גם על עיצוב מפני שחזית הבית היא הדבר הראשון שפוגש אותנו בכניסה לבית והיא גם מה שמקבל את אורחי הבית.

שער חשמלי לחניה

שער חשמלי לחניה

עיצוב, יעילות ונגישות

ניתן למצוא כיום שערים חשמליים מעוצבים ודקורטיביים שייתנו נופך מעניים לכניסה לבית, וכל זה מבלי לגרוע מיעילותם בהקשר הבטיחותי. בל שנכח כי מטרת השערים היא להגן על הבית מפני פריצות לאורך כל שעות היום ולכן חשוב מאד לשים לב שהמטרה הזו מושגת. דבר נוסף שיש לקחת בחשבון בבחירת השער החשמלי הוא הנושא של נגישות. שער שיגן עלינו בצורה הרמטית אך יהיה לא נוח לשימוש הוא אינו יעיל. עלינו לבחור שער שיכול לתת לנו הגנה תוך שמירה על נגישות גבוהה כך שנוכל לצאת ולהיכנס מהבית בקלות רבה.

שער מעוצב

שער מעוצב

מהירות ובטיחות

עוד חשוב לקחת בחשבון את מהירות המנגנונים שלו. שער שנפתח לאט מדי עלול להיות לא נוח לשימוש, ולכן עליכם לוודא כי מדובר בשער שנפתח בתוך פחות מדקה. עוד חשוב לתת את הדעת על נושא הנעילה האוטומטית. יש מי שימצא שהנעילה האוטומטית היא דווקא נכונה עבורו ואחרים יראו בכך מטרד. עוד יש לתת את הדעת על נושא הבטיחות ולוודא שבשער מותקנים חיישנים שמוודאים אי סגירה אם יש מתחתיו עצם כלשהו.

שערים חשמליים לבתים פרטיים

שערים חשמליים לבתים פרטיים

מבצעים והנחות חייג עכשיו
צור קשר חייג עכשיו