שירותי מוקד

שירותי מוקד

מוקד 101 היא החברה המובילה בישראל המספקת שירותי מוקד סיור ובקרה 24 שעות ביממה, ושירותי שמירה ואבטחה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. החברה מציעה גם שירותי מוקד צופה (מצלמות אבטחה) לאלפי לקוחות פרטיים ועסקיים.דף הבית >> שירותי מוקד

שירותי מוקד

מוקד 101 היא החברה המובילה בישראל המספקת שירותי מוקד סיור ובקרה 24 שעות ביממה, ושירותי שמירה ואבטחה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. החברה מציעה גם שירותי מוקד צופה (מצלמות אבטחה) לאלפי לקוחות פרטיים ועסקיים.


מוקד 101 הוא מוקד רמה א', בעל תקן 9001/2000  ISOומאושר ע"י משטרת ישראל ועל ידי חברות הביטוח ועונים לתקנים המחמירים ביותר. לחברה לקוחות עסקיים ופרטיים רבים המקבלים שירות אמין, אישי ומקצועי. שירותי הסיור פועלים 24 שעות ביממה בכל אזורי הפעילות, ומגובים בשעות הלילה על ידי מפקחים.

מוקד סיור ובקרה בכל פניה שולח את הסייר לבדיקה מקיפה סביב המבנה, מודיע לבעלים על הממצאים ומפעיל את כוחות הבטחון במקרה הצורך. המוקד מאויש 24 שעות ביממה.

מוקד צופה - במוקד 101 מותקנת תוכנת צפייה מרחוק באמצעות מצלמות אבטחה. המרכז מאויש 24 שעות ביממה על ידי צוות גדול של בקריות מיומנות - מוקד צופה, המטפלות במהירות בכל אירוע ומאפשרות לכם בקרת כניסה. בזמן קבלת אזעקה במוקד נפתחת אוטומטית ובאופן מיידי תמונת מצלמות אבטחה בעמדת הבקרית והיא צופה באירוע בזמן אמת ללא ידיעת הפורץ. בכל אירוע יבדוק את המוקד את מצלמות האבטחה, יישלח סייר שיבצע בדיקה מקיפה אשר בסיומה יידעה את הבעלים ויפעיל את כוחות הבטחון המידת הצורך.

המוקד כולל סל שירותים אשר כולל בין היתר שירותי מוקד הכולל התקנת מצלמות אבטחה במעגל סגור, התקנות מערכות DVR, צפייה מרחוק באירוע בזמן אמת באמצעות מצלמות אבטחה, איתור גנבים, הקלטה במחשב הלקוח, בקרת כניסה ויכולת בקרת עובדים דרך המערכת.

רק עם מוקד 101 תזכו לקבל שירותי מוקד אמינים, אישיים ומקצועיים 24 שעות ביממה.

קרא עוד >>

שירותי המוקד:

מוקד אבטחה
מוקד שמירה
שירותי מוקד לעסקים

שירותי מוקד לפרטיים
מוקד צופה
ניידות סיור
ניידות סיור לעסקים
שירותי סיור לבית
ניידות סיור לעסק