סורג שקוף

סורג שקוף – גם בטוח וגם לא הורס את הנוף

הדילמה הקבועה

תמיד ישנה התלבטות – האם להעדיף בטיחות על פני אסתטיקה? ביטחון על פני עיצוב? האם בהכרח התקנה של סורגים מחייבת לכער את החלון? בין אם בעיצוב של בית חדש, בין אם בקומות גבוהות, בבתים עם ילדים, או בעיצוב מחדש של בית ישן – התקנת סורגים לא מחייבת לכער את הבית והעיצוב הנבחר. סורג שקוף יכול להוות פתרון מושלם – בטיחות וביטחון – ברמת גימור מושלמת, לא פחות מכל רהיט אחר בבית. אפשר להתאים אותו לכל חלון או סביבת מגורים, על ידי בחירת סוג הדגם והצבע.

סורג שקוף

סורג שקוף

לכן אין צורך יותר להתלבט – כבר אין שאלה של האם להתקין סורגים או לא – אלא רק שאלה של איזה סוג סורג שקוף להתקין. קיים מגוון גדול של עיצובים, שאפשר להתאים לכל אחד. כאשר הם מיוצרים מחומרי הגלם הטובים ביותר, תוך שמירה על בטיחות, מראה איכותי, וניתנים להתאמה לכל לקוח לפי בקשות אישיות.

התקנה של סורגים על חלונות המבנה יכולה לשמש לכמה סיבות:

ראשית, שמירה על בטחונם של שוהי המבנה, ובעיקר ילדים. חלונות הינם העיניים של המבנה, והם מכניסים אור פנימה, ומאפשרים לאנשים לראות את הנוף הנשקף החוצה. תפקידם האסתטי הוא כה גדול והם כה חשובים לעיצוב הבניין, עד כי אי אפשר להפחית בחשיבותם. עם זאת, בחלונות גדולים קיימת סכנה של נפילה החוצה מן הבניין.

שנית, סורגים משמשים בתפקיד חשוב של שמירה על ביטחון המבנה מפני גורמים מבחוץ. הם מונעים פריצות וגניבות והם מהווים חוצץ יעיל ובטיחותי מפני חדירה לבניין.

סורג שקוף נגד נפילת ילדים

סורג שקוף נגד נפילת ילדים

נשאלת השאלה, האם שתי הסיבות האלה מחייבות התקנה של סורגים עבים, מגושמים, גדולים ומכוערים, מרותכים לקירות הבניין, כאשר הם עלולים גם להחליד ולהתקלף במרוצת השנים?

התשובה היא כמובן שיש פתרון עדיף בהרבה – סורג שקוף. זהו סורג מיוחד שהוא גם בטוח וגם לא הורס את הנוף. הסורג השקוף מהווה את הדור החדש של הסורגים, והוא עומד בסטנדרטים של חמישה כוכבי בטיחות. הוא שומר על מראה שקוף ונקי מבעד לחלונות הבניין. שפת העיצוב שלו חדשנית ועדכנית, והוא מיוצר באמצעות טכנולוגיות מתקדמות וחכמות, ללא פשרות על אמינות ואחריות.

סורג מובנה בתוך החלון

סורג מובנה בתוך החלון

מבצעים והנחות חייג עכשיו
צור קשר חייג עכשיו