מתקין מצלמות אבטחה

איך לבחור מתקין מצלמות אבטחה?

החלטתם להתקין מערכת של מצלמות אבטחה בבית שלכם או בעסק שלכם, ואתם מתלבטים איך לבחור מתקין מצלמות אבטחה? ההתלבטות שלכם במקום – לא מספיק לבחור את המערכת הנכונה והמתאימה ביותר עבורכם. כדי לנצל את מערכת האבטחה בצורה הטובה ביותר, חשוב גם לבחור במתקין מקצועי. הנה מספר טיפים עבורכם, אשר יקלו עליכם את מלאכת הבחירה:

1.      הכשרה וניסיון

זכרו, שאפילו המערכת המשוכללת ביותר, לא תוכל לספק לכם את ההגנה הנדרשת אם היא מותקנת בצורה לא הולמת. התקנה של מצלמות אבטחה דורשת מקצועיות גבוהה, הן בהתאמה של המערכת הנכונה, הן במיקום החלקים השונים שלה, הן בכיוון שלהם והן במעקב לאורך זמן. לכן, חפשו חברה שעוסקת בשנים האחרונות בתחום האבטחה והשמירה, ובייחוד בעבודה הרלוונטית עבורכם – התקנה של מצלמות אבטחה. בדקו איזו הכשרה ואילו הסמכות מקבלים העובדים שלה, האם הם עוברים השתלמויות מקצועיות לשיפור היכולות, והאם הם עומדים בתקנים הרלוונטיים הקיימים בתחום זה – למשל, תקן ISO.

2.      ציוד מודרני

מתקין מצלמות אבטחה איכותי יעבוד אך ורק עם ציוד משוכלל ומודרני. וודאו עם המתקין כמה שנים המערכת בשימוש כבר, איזה התרעות היא מסוגלת לתת, מהי איכות התמונה המתקבלת, מה קיבולת האיחסון שלה, האם היא כוללת מערכת גיבוי, מה תקופת האחריות שניתנת עליה ואיזו תמיכה מעניק המתקין.

3.      מחיר

אל תשכחו, איכות ההתקנה היא גורם מהותי מבחינת היעילות של המערכת. זה לא אומר שלא כדאי לערוך סקר שוק ולהשוות מחירים, אבל זכרו – אם אחד המתקינים מציע לכם מחיר זול בצורה משמעותית בהשוואה לכל האחרים, קחו בחשבון שיש לכך סיבה, ואתם לא רוצים לגלות אותה אחרי שמישהו ירוקן לכם את הבית או את העסק.

4.      המלצות

זכרו שאתם עומדים להשקיע סכום נכבד בנושא, ושמדובר כאן בעניין רגיש ובביטחון האישי שלכם ושל הרכוש שלכם. לכן, בקשו מהחברה פרטי קשר של אחרים אשר נעזרו בשירותיה לצורך התקנת מצלמות אבטחה. דברו עם שניים שלושה ובדקו איך היתה ההתקנה עבורם, האם הם מרוצים מן השירות והתמיכה, והאם המערכת מספקת את התוצאות. אלה ייתנו לכם מושג לגבי טיב המתקין שבפניכם.