מצלמות אלחוטיות מוסלקות

מצלמות אלחוטיות מוסלקות

 DVR & 3G-WIFI CELLULR ROUTER

 
רוצה לדעת מה קורה בעסק שלך בכל זמן נתון? לא סומך על המנקה או המטפלת בבית? מצלמות מוסלקות הן הפתרון המושלם עבורך. תוכל לשבת במשרד ולצפות במחשבך בזמן אמת מה קורה בבית או בעסק. לנו במוקד 101 יש מגוון רחב של מצלמות אלחוטיות מוסלקות אשר יעזרו לך להרגיש בטוח יותר, בשליטה יותר ומבוקר יותר.
 
איזה מצלמות אבטחה אני צריך? 
קיימים המון סוגי מצלמות אבטחה – כל אחת לצורך אחר – מצלמות מוסלקות מתאימות יותר לעסקים שבהם יש חשד לגניבה של עובדים או הטרדות עובדים, לעומת מצלמות אבטחה נגלות שמאפשרות לנו לצפות במסך גם בזמן שהלקוחות והעובדים נמצאים בחנות ומאפשרות לנו ליצור הרתעה מפני הגניבה הבאה.
 

למה צריך מצלמות אבטחה בעסק ובבית?

מצלמת אבטחה בעסק יעזרו לך להגן על העסק שלך מפני גניבות, יציאה וכניסה לא מבוקרת של עובדים, פגיעה בציוד, הטרדות של עובדים כלפי עובדים אחרים, ועל מנת לוודא שהעבודה מתבצעת ביעילות. אם אתה חושש שהמנקה מנקה לך גם דברים מהבית, שהמטפלת של הילד רואה טלוויזיה כל היום – מצלמות אבטחה בבית הן הדרך שלך לדעת מה קורה בביתך בזמן שאינך נמצא שם.

איפה אפשר למקם מצלמות אבטחה מוסלקות?
הטכנולוגיה של היום מאפשרת לשים מצלמות אבטחה בכל הגדלים בכל המקומות. בתוך מוצר מסוים, בתוך תמונה, בתוך חפץ, בכניסה לבית או לעסק וכדומה.מצלמות אבטחה מוסלקות הן מצלמות זעירות המוסתרות בתוך חפצים המאפשרות צילום ותיעוד של הסביבה מבלי שיבחינו בהן. המצלמות מאפשרות צפייה בזמן אמת. מצלמות מוסלקות יכולות לחסוך לך, בעל עסק, כסף רב במניעת גניבות ותיעוד אירועים חריגים.
           


מצלמות אבטחה אלחוטיות  מצלמות אלחוטיות מוסלקות  מערכות אבטחה אלחוטיות
ציוד מעקב מצלמות אלחוטיות מערכות אלחוטיות מתקדמות