מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה לבית – להגן על כל היקר לכם


מצלמות אלחוטיות, מצלמות IP, מצלמות רשת
מצלמות אבטחה לביתמצלמת IPמצלמת רשת לבית

"ביתו של אדם הוא מבצרו", כך אומר הביטוי הידוע, אולם, לצערנו, המבצר הזה לא תמיד מספיק מבוצר, ואנחנו שומעים על הרבה מקרים של פריצות לבתים. אחת הדרכים הטובות והמומלצות ביותר למיגון הבית מפני פריצות היא התקנת מצלמות אבטחה לבית במעגל סגור.

מהן מצלמות אבטחה לבית במעגל סגור?

מצלמות אבטחה לבית שבאמצעותן ניתן לצפות במתרחש בתוך הבית ומחוצה לו בכל רגע נתון. המצלמות המתקדמות של היום שולחות את הסיגנל לצג אחד או יותר, המחובר/ים לרשת האינטרנט ומאפשר/ים לבעלי הבית לדעת בדיוק מה קורה מכל מקום בו הם נמצאים ולא רק מתוך הבית פנימה.

למה כדאי להתקין מצלמות אבטחה לבית?

  • הרתעה והגנה – פורץ שיגיע אל דלת הבית ויבחין כי במקום מותקנת מצלמה, יחשוב פעמיים לפני שהוא מבצע את הפריצה וברוב המקרים יוותר עליה, שכן הצילום יכול להביא לזיהויו. כך אתם מספקים הגנה מרבית לאנשים המתגוררים בבית, כמו גם לציוד היקר ולחפצים הסנטימנטליים שברשותכם. אם בכל זאת יפרצו לכם לבית, תוכלו להעביר למשטרה את ההקלטה שביצעה המערכת, ותגדילו את הסיכויים שהפורצים ייתפסו.
  • שמירה אישית– התקנת מערכת מצלמות אבטחה תאפשר לכם לא רק להגן על מבצרכם מפני פריצות, אלא גם להגן על האנשים היקרים לכם מפני התנהגות לא הולמת של המטפלים שלהם. אם יש לכם הורה קשיש הנעזר במטפל/ת סיעודי/ת או תינוק קטן שמטפלת שומרת עליו בביתכם, תוכלו לפקוח עין כל העת על המתרחש בביתכם, ולוודא שיקיריכם מקבלים טיפול מסור, כפי שראוי שיקבלו.
  • הגנה מקיפה– את מערכת ההגנה ניתן לתכנן כך, שתכלול מצלמות אבטחה במעגל סגור אשר יחלשו לא רק על המתרחש בתוך הבית פנימה, אלא גם על שטחים חיצוניים כגון חדר המדרגות, החניה הפרטית ועוד. הדבר מגביר מאוד את תחושת הביטחון האישי ומסייע לכם לשמור על הרכוש שלכם הן מפני גניבות והן מפני ונדליזם בצורה הטובה ביותר.
חשיבות איכות המערכת:

אין עוררין על כך, שהתקנת מצלמות אבטחה לבית תשפר משמעותית את תחושת הביטחון שלכם. על מנת שההגנה תהיה מושלמת ולאורך זמן, חשוב לבחור במערכות איכותיות ברמת רזולוציה גבוהה הכוללות מכשיר DVR איכותי המגיעות עם אחריות מלאה.


מוקד 101 לשירותכם

מוקד 101 משווקת מגוון מצלמות אבטחה במעגל סגור מתוצרת החברות המובילות בתחום, שתאפשרנה לכם להיות בטוחים, תרתי משמע.