מדריך לבחירת סורגים

סורג הוא מוצר חובה בכל בית, בין אם יש בבית ילדים ובין אם אין. כאשר אתם גרים בדירה בה יש חלונות אתם חייבים דבר ראשון להתקין בבית סורג ובריח כדי שתוכלו לישון בשקט בלילה. הסורגים מונעים כניסה של פורצים הביתה וכמו כן מונעים נפילה של ילדים ובאופן כללי נפילה מחלונות. כמובן שברגע שישנם ילדים הפחד שהם יפלו מעדן החלון הוא גדול ולכן חובה לשים סורג על כל חלונות הבית, כך שהילדים שלכם יהיו בטוחים ולא יקרה להם שום דבר רע.

התחום של הסורגים התפתח בצורה מרחיקת לכת בשנים האחרונות וכיום ניתן לחזות בשלל חברות המייצרות סגנונות שונים של סורגים וישנם כל מיני פטנטים וסוגים מיוחדים. כל דבר בו אתם חפצים ניתן להשיג לכם- רכשו סורגים, ותראו איך אתם ישנים טוב יותר בלילה. זו השקעה חד פעמית, ששווה לעשות אותה ואין להתפשר. בחרו את הסורגים הטובים ביותר והבטיחותיים ביותר.

להלן שלושה שלבים לרכישת הסורג המושלם.

שלב ראשון- בחירת סוג הסורג

ישנו מבחר גדול של סורגים מהם אתם יכולים לבחור. ישנם מתקפלים שמתאימים בדרך כלל ליציאה לגינות. אלו הם סורגים שניתן להזיז אותם ועל ידי כך לצאת לגינה, ובזמן שאתם אינכם בבית אתם יכולים לסגור את הסורגים ובכך למנוע פריצה לביתכם. כמובן שאין דבר שיכול להבטיח לכם הגנה מוחלטת, אולם ברגע שיש לכם סורג על החלון, זה מרתיע בצורה משמעותית גנבים ופורצים מלנסות להיכנס. כמו כן, ישנם סורגים קבועים אותם מומלץ להציב על כל אחד מחלונות הבית, גם חלונות שאינם ממוקמים בחדר הילדים. כאמור, הסורג מטרתו בין היתר היא למנוע כניסה של פורצים הביתה, ולכן יש לצייד את כל החלונות בסורג המגן על פריצה.

 

שלב שני- בחירת הדגם

כאשר חושבים על סורג, למרבית האנשים עולה תמונה בראש של דבר מגושם, גדול ומכוער. סורגים אינם חייבים להיות מכוערים ולא אסטטיים, וזאת היות וכיום ניתן לבחור בסורגים שהם מעוצבים, מתאימים לעיצוב הכללי של הבית ומשתלבים בצורה שלא הופכת אותם לנטע זר ומכוער.

שלב שלישי- בחרו חברה מקצועית ואמינה

זהו שלב חשוב מאוד. אתם צריכים לבחור בחברה אמינה, מקצועית ובעלת מוניטין בתחום התקנת סורגים. רק כך תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי אתם מקבלים מוצר טוב, איכותי וכזה שמותקן לפי הסטנדרטים ויגן עליכם ועל משפחתכם. השקט הנפשי שלכם שווה את זה- התקינו עוד היום סורגים בבית.

מבצעים והנחות חייג עכשיו
צור קשר חייג עכשיו